انگلیس ,فوتبال ,سرمربی ,ونگر ,اتحادیه ,آلاردایس ,اتحادیه فوتبال ,فوتبال انگلیس ,سران اتحادیه ,اتحادیه فوتبال انگلیس ,سران اتحادیه فوتبال

آرسن ونگر

اتحادیه فوتبال انگلیس پس از جدایی سم آلاردایس تمایل دارد تا آرسن ونگر سرمربی آرسنال را جانشین وی کند.

به گزارش فوتبال جهان ، بعد از استعفای روی هاجسون از سمت سرمربیگری تیم ملی انگلیس سران اتحادیه فوتبال انگلیس در تلاش بودند تا ونگر را راضی به حضور روی نیمکت سه شیرها کنند اما موفق به انجام این کار نشدند و در نهایت سم آلاردایس سرمربی انگلیس شد.

روز گذشته آلاردایس به دلیل گزارشی که در روزنامه تلگراف منتشر شد، مجبور شد تا طی توافقی دوطرفه از هدایت تیم ملی انگلیس کنار بکشد تا داستان انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی انگلیس دوباره آغاز شود.

فعلا ساوتگیت به عنوان سرمربی موقت تیم ملی انتخاب شده است، این در حالی است که پس از جدایی هاجسون، او تمایلی برای قبول این پست به صورت موقت نداشت.

به هر حال طبق گزارش تلگراف، سران اتحادیه فوتبال انگلیس همچنان در تلاش هستند تا ونگر را متقاعد کنند سرمربی تیم ملی شود، آن ها قصد دارند یک بار دیگر شانس خود را امتحان کنند.
این در حالی است که آرسنالی ها نیز در تلاشند تا با این مربی تمدید قرارداد کنند.

منبع اصلی مطلب : فوتبال جهان
برچسب ها : انگلیس ,فوتبال ,سرمربی ,ونگر ,اتحادیه ,آلاردایس ,اتحادیه فوتبال ,فوتبال انگلیس ,سران اتحادیه ,اتحادیه فوتبال انگلیس ,سران اتحادیه فوتبال
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سبد بلاگ : اتحادیه فوتبال انگلیس به دنبال متقاعدکردن ونگر